Postovani, hteo bih da vs pitam da li mozete meni da pomognete u vezi sportske povrede? Radio sam visoke sunozne skokove sa noznim tegovima i prsljenovi su mi bili iskocili iz lezista ( lumbalni deo ) a to sam otkrio posle dva-tri meseca a do tada sam imao bolove.....posle mi je prsljenove namestio jedan kiroprakticar i bolovi su nestali ali mi se pocelo javljati pulsiranje do zadnjice i ponekada u laktovima i kod kolena a leva strana,suprotna od mesta povrede, je pocela da me boli? A u celom ramenom pojasu i vratu mi zglobovi pucaju kao da je sve polomljeno, prelamaju se u nizu pri pokretu na gore pa dole kao kada se ruse domine a tacno ispod lopatice je tacka bola.

    Odgovoreno: 06. 05. 2008.
    • Poštovani Vladislave pod hitno uradite magnetnu rezonancu, nakon toga obratite se neurohirurgu  na konsultaciju. Nakon toga, kada dobijem mišljenje kolega, najverovatnije ću moći  da dam svoje mišljenje. Lično mislim da nameštanje pršljenova, sem operativnim zahvatom, nisu moguća. Na žalost, u poslednje vreme i medicinski kursisti znaju sve o medicini. Dr sc med. Milorad Jerkan-specijalista sportske medicine