Poštovani, imam osteoporozu 2,7. Terapija calcijum citrat i vitamin d3. Interesujeme da li je potrebno koristiti i vit k2. Ako jeste u kojim količinama sva 3 preparata, pošto moja doktorka to nije napomenula....

    Odgovoreno: 01. 07. 2024.
    • Poštovani,

      Niste napomenuli da li za lečenje osteoporoze koristite samo suplementaciju kalcijumom i vitaminom D? Doziranje pomenutih preparata se određuje nakon uvida u Vaše pridružene bolesti i laboratorijske rezultate.

      Srdačan pozdrav