Poštovani,
    Imam veliki problem od skoro da postignem punu erekciju, do sada nisam imao seksualne odnose, u literaturi sam pročitao, da stimulacijom anusa se može postići erekcija, tako sam i uradio skoro desetak puta, onda se pojavio na početku svrab i zatim nestao, nikakve druge simtome nisam imao, moje pitanje glasi da li je moguće kod analnog samozadovoljavanja dobiti sidu?
    Hvala

    Odgovoreno: 04. 06. 2009.
    • Poštovani Nikola,
      Rizično ponašanje predstavlja aktivnost koja omogućava HIV-u da bude prenesen sa jedne osobe na drugu. Dakle, sida(uznapredovali stadijum HIV infekcije) se ne može dobiti analnim niti bilo kojim drugim oblikom samozadovoljavanja. Za više o informacija na teme HIV, AIDS, SIDA posetite sajt stetoskop na adresi
      Srdačno