Postovani, sa obzirom na informacije i vesti koje kruze u zadnje vreme o ovoj vakcii za virus novog gripa interesuje me dali mogu da obolim od neke druge bolesti jer kazu da ona nije sasvim sigurna i da moze da izazove teze posledice.

    Odgovoreno: 06. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Svaka vakcian može da izazov neželjen reakcije, vrlo retko, ali može, od loklnog crvenila i povišene temperature, do ozbiljnih neuroloških komplikacija, kao npr. Polirdikuloneuritis (zapaljenej periferihnerava s paralizama)