Postovani, uselila sam se u novi stan (nova zgrada) u februaru ove godine, kupili smo novi namjestaj i sve sredili i onda smo muz i ja bili odsutni 3 mjeseca, niko nije otvarao prozore i provjetravao i sad kad smo se vratili spavaca soba je za otpad i sve sto je u toj sobi. Soba je puna budji, zidovi, ormar se naduo i raspao i sva garderoba je ubudjala. Zidovi su crni i bijeli, pod, ma bas sve izgleda odvratno. Jos su se nakotile neke male crne bubice, ma odvratno. Molim vas odgovorite mi sto prije, ne znam kome da se obratim, hitno je, sta da radimo??????

    Odgovoreno: 21. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Ovo baš i nije tema iz infektologije. Ipak, sve buđave stvari bacite, iako bi možda neke mogle i n hemisjko čišćenje, a zidove sobe ponovo okrečite, pod ishoblujte (ako je parket) i ponovo lakirajte. Ne znam bolji svet