Pozdrav vama. Ja imam hiv virus, imam uvecane zlezde i na vratu, i ispod pazuha i na preponama, da li to znaci da ja imam limfom i koji stadijum bi to mogao da bude kada imam na vise mesta uvecane zlezde? Unapred hvala na odgovoru. Lp.

    Odgovoreno: 21. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Najverovtnije imate perzistentnu generalizovanu limfadenopatiju (pgl) , a to je rana i benigna faza hiv bolesti, ali je ipak potrebno da odete kod infektologa i proverite neophodne laboratorijske analize radi procene potrebe za započinjanjem terapije. Verovatno nemate limfom.