Postovani, zeleo bih da znam sledece. Planiram da se upustim u malo ozbiljniju vezu pa pih hteo da odratim hiv test i test polnih bolesti, nemam nikakvih simptoma, samo zelim da budem ciste savesti. Da li mi mozete reci gde to mogu da uradim u beogradu? Da li to postoji na jednom mestu ili koja su to mesta? I naravno koja je cena tih testiranja. Unapred veoma zahvalan, sa postovanjem.

    Odgovoreno: 13. 09. 2009.

Komentari na pitanje: #38672

    • Test na hiv mozete uraditi na studentskoj poliklinici u beogradu i totalno je besplatan. Pozdrav.