Poštovani,
    Zanima me šta tačno znači smanjen broj limfocita, a povišen broj granulocita, uz normalan ukupan broj leukocita i urednu sedimentaciju? Ti rezultati mi se pojavljuju na svakom nalazu krvne slike kada dođe do upale grla i krajnika što mi je čest problem?
    Hvala unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 19. 08. 2009.

Komentari na pitanje: #36618

    • antonio zec 10. 05. 2013.

      Moje dijete je imalo tri puta temperaturu u roku od mjesec dana. Dijagnoza streptokok sa šarlahom. Terapija silapen deset dana, da bi nakon par dana opet dobio temperaturu, pio cefalexin bio bolji i zatim nakon sedam dana opet tem. Dobio amoxil tek dada prestanak temperrature. Krvna slika limfociti 0, 83 sa brojača ostalo u gran. Normale. Lijep pozdrav.