Poštovani,
    Već 14 dana imam povišenu temperaturu. Prva 3 dana 38,5 a potom 37,2. Bila sam kod lekara i između ostalog uradila serološki test na Coxaci virus i Cytomegalo gde je za Coxaci igg 84, igm 15,6 a cytomegalo igg 26,4 igm 10,6 prema tome pozitivan je cmv igm pa Vas pitam imam li ja ovaj virus.
    Hvala

    Odgovoreno: 05. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Akutna CMV infekcija je praćena pozitivnim specifičnim igm antitelima i može biti povišena temperatura nekoliko dana do nekoliko nedelja i potom sve spontano prolazi, bez posebnog lečenja.
      Pozdrav.