Poštovani,
    Ćuo sam da pored hiv testa na antitela, postoje još dva testa (mislim da se zovu western-blot i pcr). Da li mi možete reći da li se ovi testovi mogu uraditi u Srbiji i gde? Ako mogu, pretpostavljam jedino negde u Beogradu? Molim Vas za odgovor.
    Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 28. 07. 2009.
    • Poštovani,
      Western blot test se radi za potvrdu infekcije kod pozitivnih na hiv antitela elisa tehnikom. PCR se radi kod inficiranih da bi se odredio stepen viremije - oba se testa rade na infektivnoj koinici u Beogradu