Poštovani,
    Da li je moguće da osoba bude zaražena hiv virusom 5 god, a da to ne zna i da je pri tom često bila bolesna, u poslednjoj godini čak od teške upale jajnika. Sada se dobro oseća, krvna slika dobra, sedimentacija je 10. Ili bi se pored svih tih bolesti ipak pojavili neki simptomi?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 19. 07. 2009.

Komentari na pitanje: #34175

    • Meni su posle 11 god. Otkrili da imam hiv koji sam dobila transfuzijom krvi 85. godine, a pritom sam za sve te godine bila malo prehladjena ponekad i nista specijalno... Tako da kod nas je sve moguce... Tada sam pocela da pijem terapiju koju su mi odredili i sada se osecam super... Glavu gore i samo napred!!!!!!:-)))