229369-meni su rekli da pijem lekove za bolove vitamine i ds ce proci samo od sebe a ja 5/6 meseci u krevetu...secate se kad sam vam pisao da boli u predelu srca,kasalj,znojenje,anemija...e sad doktori su rekli da ce proci jer je krvna slika ok e sad koliko je to tacno a meni nije ok VEC duze vreme ne znam,inace test na HIV ponovio ajde reko 6 meseci u savetovalistu negativan je...sto sam i znao jer sam imao taj PCR na 4.5 meseci tuberkuloza nije snimao grudni kos i to je sve ok...izgleda da je Teska neka astenija i da mi je potrebno dosta vremena da se izlečim!Vido sam da su brojni sportisti zbog te bolesti mononukleoza prekinuli svoje karijere(ancic,Soderling)poznati teniseri,gde bas mene toliko uhvati takodje su imali problem sa disanjem i srcem cak i stitnjacom!

    Odgovoreno: 26. 07. 2024.

Komentari na pitanje: #229412

    • Doktore, svaka Vam čast na razumevanju, strpljenju i kulturi. Slučajno pratim ovu prepisku dok (već dugo) čekam odgovore na nekoliko pitanja koje sam postavila lekarima stetoskopa.