Poštovani doktore,
    Moj sin je veterinar. 12.12.09. smo ga testirali na Q groznicu i brucelozu. Bruceloza nije ustanovljena a Elisa test na Coxiella Burnettii:IgM2:poz(0,722),IgG1:zona retesta(0,224),IgG2:poz(<500U/ml),IgA1:neg. Paralelno radjen test na veterinarskom fakultetu:IgG Elisa (PAN BIO):poz na Q groznicuod 2,75(cut of 1,1). Nakon 21 dana tetraciklinske terapije, test IgG je 1,92(cut of 1,1).
    Da li je pametno nastaviti antibiotsku terapiju i koju, ili nešto drugo?
    Zabinuta mama.