Poštovani,
    U poslednjih 20-tak dana imam u pojedinim delovima dana povišenu temperaturu 37-37.2 Pri tom nemam nikakve simptome virusa ili prehlade. Uradio sam krvnu sliku i evo rezultata koji se ne poklapaju sa ref.vrednostima: hemoglobin - 127 a min. je 135; hematokrit - 36.8 a min. je 38; MPV - 11.3 a max je 10.4; mokraćna kiselina - 184 a min je 214 i MID pr. je 3 to je najniža vrednost, gvozdje je 30.7 a gornja granica je 31.... Svi ostali rezultati krvi su ok. Nalazi urina: eritrociti - redak svez, leukociti - 4-5; bakterije - malo, soli - dosta urata, ostalo - dosta sluzi i askorbinska kiselina - pozitivna.
    Da li se možda ovde krije uzrok mojoj povišenoj temperaturi, a ako ne kakve bih analize još trebalo da uradim?
    Hvala unapred!