Poštovani doktore,
    moju devojku je pre tri dana jako bolela glava. Ujutru je primila injekciju i infuziju, i doktor (neurolog) joj je rekao da ako je u opet bude bolela glava da se javi i da će da je zadrže u bolnici, jer je mnogo mlada kaže on da bi je tako bolela glava ( ima 20 godina). U toku dana je opet imala glavobolju, i javila se lekaru. Opet je primila infuziju, i ostala je na odeljenju za neurologiju. Tamo su je vodili na skener, merili očni pritisak, ispitivali krv, ekg, medjutim ništa nije konstatovano, sve je bilo u najboljem redu. Onda su rekli da mora da joj uzmu likvor iz kičme, jer su sumnjali na meningitis, onda su zaključili da ima povećane leukocite, i poslali je na infektivno odeljenje. Tamo su joj prepisali clorofenicol u ampulama, da bi sutra kada su trebali da joj daju rekli da ne treba. Ona je već 3 dana na infektivnoj klinici, prima infuziju sa vitaminima, super se oseća, nema nikakve simptome za meningitis, sem tih povećanih leukocita.
    Pa, me interesuje pošto joj nije ništa, šta bi mogao taj povećani broj leukocita još da znači?