Poštovani
    moja ćerka koja ima 4.5 god je bolovala od šarlaha, pre nego što je konstatovana bolest, njoj su se pojavili prvo podočnjaci, a zatim i blago crvenilo ispod očiju i to više izraženo ispod desnog oka. Vadili smo i bris oka, sve je u redu. Posle terapije, njoj su i dalje prisutne bakterije streptokoke u grlu. A to crvenilo ispod očiju ne jenjava, koristili smo i embecin, ali nije pomoglo.
    Mene zanima da li je to povezano i šta bi bilo najbolje koristiti za to crvenilo?
    Unapred zahvalna,
    Dijana Perović