Molim Vas, hoćete mi kazati, sestrin mali koji ima 4 godine dobio je mononuklerozu jetre, imam sestricu koja ima 6 godina i sad je u gostima kod mene, jer majka njena je sa malim stigla u bolnicu zbog pomenute bolesti.
    Da li mala nosi virus te opake bolesti, jer bila je u kontaktu sa bratom? Znam da inkubacija traje 40 dana, plašim se da ne dobije i moja mala koja ima 7 godina da li postoji mogućnost?
    Molim Vas u najkraćem roku da me obavestite.