Dobar dan,imam problem sa besiko. U menopauzi sam imam osecaj da mi se sve spustilo na besiku pa cak i debelo crevo,cest osecaj za mokrenje a onda jako malo mokrace,pa da proverim da li mogu kod Vas na pregled ili kod ginekologa pozdrav

    Odgovoreno: 24. 06. 2024.
    • Poštovana,

      Potrebno je dobiti više informacija o samim tegoba. Koliko one traju, da li postoje i druge tegobe u vezi sa mokrenjem. Da li ste imali porođaje, koliko porođaja, kako su oni prošli, koliki su bili plodovi itd.

      Nakon tih informacija možemo razjasniti da li se radi o običnoj infekciji, ili inkontineciji, možda uretrokela.

      Zakažite pregled urologa, potom po potrebi ginekologa.

      Srdačno

      dr Dakić

      OB New Hospital Novi Sad