Zdravo, imam redovne odnose od skoro, sa vremena na vreme mi se pojavi crvenilo po glavicu penisa, bez svraba, otoka, isceda, samo crvenilo u vidu blagog osipa. Zanima me od cega to moze biti, da li je od moje partnerke ili je do mene, nije mi se do sad desavalo tako nesto. Hvala Vam

    Odgovoreno: 24. 06. 2024.
    • Poštovani,
      Ukoliko se crvenilo javlja nakon odnosa, koji je bio bez zaštite, moguće da je u pitanju samo iritacija glansa penisa, zbog samog trenja ili nekada zbog pojačane kiselosti PH vagine partnerke.

      Ukoliko tegobe prođu spontano poslije nekoliko dana ne bi trebalo da bude razloga za brigu.

      Ako se bude često ponavljalo javite se na pregled urologa.

      Srdačno

      dr Dakić

      OB New Hospital Novi Sad