Donate dan.Pitanje ja imam problem da kad je meni penis podignut ja kozicu ne mogu zavrnuti ali kad je spusten mogu.Sta treba da uradim koju kremu ili nesto drugo?

    Odgovoreno: 24. 06. 2024.
    • Poštovani,
      Ako postoji obaranje vrha penisa ka dole tokom erekcije, ili ako postoji bol ili krvarenje tokom odnosa na resici (frenulumu) penisa, može biti da se radi samo o kratkom frenulumu.
      Ukoliko ne možete da prevučete kožicu preko glavića penisa moguće da postoji fimoza.

      U oba slučaja savjetuje se pregled urologa, a liječenje je hirurško.

      Srdačno

      dr Dakić

      OB New Hospital Novi Sad