1. Problem sa prostatom

    Pitanje broj: #151541

    Poštovani,

    Možete li mi objasniti rezultate nalaza moga muža:  psa 1.520 fpsa 0.15 fpsa-psa 0.10. Ponekad mu se javlja krv na kraju mokrenja i teže mokri, ponekad ga pecka i boli besika, ima povišene leukocite
    Da li je to neka upala ili nešto ozbiljnije?

    Odgovoreno: 15. 04. 2017.
    • Poštovana,

      Vrednost psa sama po sebi uglavnom nije dovoljna da bi se postavila bilo kakva dijagnoza. Ispitivanje je prevashodno potrebno dopuniti rektalnim pregledom prostate i ultrazvučnim pregledom urotrakta kako bi se dobilo više informacija.

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #151541

    • Postovani doktore, imam 17 godina i probleme sa odrzavanjem erekcije. Jutranje erekcije skoro da nemam, ponekad cvrste koje opadnu kada se probudim ili skroz slabe. Odnose jos nisam imao, jednom probao i nisam uspio. Molim za pomoc ako mozete preko interneta. Unaprijed hvala!