1. Zatezanje lica

    Pitanje broj: #151484

    Poštovani,

    Imam 55 godina i nešto bih promenila na svom licu u smislu zatezanja. Nemam iskustva pa bih došla na pregled i konsultaciju.
    Da li pregled košta i koliko?
    Hvala

    Odgovoreno: 18. 04. 2017.
    • Poštovana,

      Postoje hirurške i nehirurške metode podmlađivanja lica. Nepohodno je obaviti pregled i razgovor sa plastičnim hirurgom na kom će biti odlučeno šta najviše odgovara Vašim željama i potrebama. Cena pregleda se razlikuje od ordinacije do ordinacije, a u nekim je prvi pregled besplatan. Bitno je da odaberete lekara u kog imate poverenja i koji će zajedno sa Vama doneti pravu odluku o metodi podmlađivanja. Ne bi trebalo da Vas privuče to što je negde prva konsultacija besplatna.
      Stojim vam na raspolaganju za dodatna pitanja, a možete mi se javiti na moj mail direktno ukoliko želite detaljniju konsultaciju drdragance@sbb.rs