Dobar dan, imam pitanje u vezi bebe 8 meseci. Beba nece da sedi, cim je stavim da sedi ona se gura nogicama da legne. Da li je to u redu malo se plasim ili je samo lenja. 4ta mi je beba sli sve su vel od 6 mes sedele.

    Odgovoreno: 05. 08. 2024.
    • Poštovani,Ukoliko beba ne sedi još uvek. Treba je posedati u toku dana.

      Predlog je konsultacija fizijatra radi dobijnaja daljih snmernica, kako  da stimulišemo da beba pčne samostalno da sedi.

      Srdaćan pozdrav

      OB New Hospital Novi Sad