Postovani dete od 8 godina,vec 4ti dan ima explozivan proliv dva puta dnevno.Bolove u stomaku ima samo kad joj se ide u vc i nakon toga prodje bol.Nema nikakvih drugih tegoba.Koristimo probiotik.Danas sam za svaki slucaj odradila krvnu sliku i u prilogu vam saljem.Da li moze ova vrucina uticati na to stanje.Hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 05. 08. 2024.
    • Poštovani,

      Ukoliko dete i dalje ima tegobe, potrebno je odraditi stolicu na virus, koprokulturi i Cl dificile toxin A i B

      Laboratorija, koju ste poslali je uredna

      Srdačan pozdrav

      Snežana Blažić

      ON New Hospital Novi Sad