Volela bih da čujem Vase stručno mišljenje o ovom nalazu. Povreda kolena je u pitanju. Desila se 11.04. ove godine. Lečenje je bilo konzervativno,gips, mirovanje,fizikalna... Medjutim Tada mi je receno da nema ozbiljnih povreda u samom kolenu,ali sada kada sam uradila magnet vidim i sama da nije bas tako. Zamolila bih vas da ako mozete protumačite mi ovaj nalaz koji cu Vam poslati. Da mi objasnite sta je sve ostećeno,i sta raditi dalje... Hvala Vam puno unapred Pozdrav Jelena Mijoković

    Odgovoreno: 25. 07. 2024.
    • Poštovana,

      po ovom nalazu imali ste povredu glavice lisne kosti, mada je nalaz MRI po pitanju preloma kosti upitan. Dovoljna je fizikalna terapija, ništa nije bitno oštećeno.