Dobar dan imam celebralnu paralizu. Na koji način mogu da ublaži spazam ispod levog kolena. Uvek je bio prisutan ali u poslednje vreme otežava svakodnevno kretanje stegnut je. Na koji način ovaj problem može da se ublaži. Hvala

    Odgovoreno: 25. 07. 2024.
    • Poštovana,

      spazam se može smanjiti fizikalnim terapijama, uzimanjem Prototens kapsula 1x1, u nekim slučajevima botoksom. Pre odluke o lečenju potrebno je da vas pregleda fizijatar.

Komentari na pitanje: #229235