U poslednje vreme osecam bol u desnom kolenu. Sve je nedavno pocelo prilikom treninga,nakon kojeg sam svaki sledeci put prilikom cucnja osetila bol u kolenu,kao da naglo presece i zaboli dok ne ispravim nogu. To traje sada vec mesec dana. Zanima me da li je potreban pregled lekara, i sta uraditi od analiza pre toga.

    Odgovoreno: 14. 08. 2023.
    • Poštovana,

      tegobe koje opisujete mogu biti posledica povrede meniskusa ili hrskavice kolena.

      Preldožio bih vam da uradite MRI pregled kolena i potom zakažete pregled ortopeda.