Postovani,na butini sam opipala tvrdu kuglicu ispod koze,koja je bolna na dodir i pomera se.Nije vidljiva golim okom niti je koza promenila boju.Intezivno se bavim sportom.Nikakve druge tegobe nemam ali me zanima sta bi to moglo da bude i koliko je opasno.

    Odgovoreno: 28. 04. 2023.
    • Najčešće se radi masnom tkivu-lipomu, ili vezivnom tkivu-fibromu.

      Ukoliko vam pravi smetnje, UZ pregledom se odredi na kojoj je dubini, potom se u lokalnoj anesteziji odstrani i pošalje na PH ispitivanje da se odredi  tačno o kojoj vrsti tkiva se radi.