Uvaženi profesore,mogu li dobiti odgovor na sledece pitanje: Radi provere kostiju ( event.osteoporoze) u krvnoj analizi pored kalcijuma sta treba jos pogledati? Hvala

    Odgovoreno: 24. 04. 2023.
    • Potrebno je uraditi vrednost CrossLaps, jonizovani kalcijum i fosfor, alkalna fosfataza, TSH, LH i FSH, estradiol kod žena, testosteron kod muškaraca, prokolagen (P1NP) i osteokalcin., vitamin D.

Komentari na pitanje: #210985

    • Od sveg srca veliko hvala doktore Kecojević. Želim Vam svako dobro. Pozdrav