Pre 7 godina polomila koleno(patela) i ruci zglob. Imala tri opetacije rucnog zgloba zadnja(ortodeza) dve operacije kolena. Totalnu protezu odbili da urade kao riskantnu.(dve tromboze noge posle dve operacije. Bolovi svaki dan sve jaci. Pre 7 godina bila u mataruskoj banji preko socijalnog. Pitanje:da li imam pravo na banju posle sedam godina. Zaista ne znam kako da pomognem sebi. Hvala i pozdrav

    Odgovoreno: 24. 04. 2023.

Komentari na pitanje: #210916

    • Dusanka Obradovic 25. 04. 2023.

      Zadnja 3 rtg kolena su na CD. Mogu postom da vam posaljem i na koju adresu? Hvala na odgovoru i razumevanju. Pozdrav