Osim midera i analgetika ima li još nešto što bi moglo pomoći kod preloma 4tog pršljena od sa kompresijom prednjeg dela tela pršljena. Povreda pre 2 meseca . Bolovi u leđima i kukovima naročito desno. Slabija pokretljivost desne noge

    Odgovoreno: 24. 04. 2023.
    • Kod svežih preloma najbolji rezultati su ako se uradi kifoplastika/vertebroplastika (ubrizgavanje cementa u polomljeni pršljen) u roku 8 nedelja od povrede. Pre intervencije treba uraditi MRI LS kičme.