Dobar dan. Ovde kolegenica iz Ćuprije, htela sam da pitam u vezi moje sestre, ima kalcifiikat na levom ramenu, bol i ogranicenu pokretljivost, pre dve god na Bezaniji imala op leve dojke,karcinom, poštedna op sa uklanjanjrm l. čvorova. Interesuje me Vase mišljenje za njeno dalje lecenje? Da li mozemo da zakazemo kod vas pregled? Hvala unapred

    Odgovoreno: 24. 04. 2023.
    • Efikasana metod za lečenje je tzv.''barbotage'' procedura, pod kontrolom ultrazvuka se ubacuje tečnost(lokalni anestetik, fiziološki rastvor) u kalcifikat koji se rastvori i aspirira u istom aktu.