Добар дан,мојој супрузи је поломљена трагична кост,није одмах откривено због стручности доктора у Лазаревцу,кад смо открили били смо на Бањици и доктор јој је рекао да мора да мирује али она не може да мирује имамо своје деце и сама је ја радим на терену,е сад има јаке болове неможеш да седи,лежи неможе да хода,па почне да трне,цела,психичких проблема је почела да има нервоза нерасположеност,молим вас кажи те ми шта да ради да то престане.унапред хвала.

    Odgovoreno: 24. 04. 2023.
    • Prelom trtične kosti je praćen dugotrajnim bolovima. Kombinacija Etodin fort tbl 2x1 i Paracetamol tbl od 500 mg 4x1, Cpain forte krem loklno se pokazala kao uspešna. Mirovanje prvih mesec dana je nužno. Kod sedenja je preporuka da sedi na dečijoj gumi za plivanje, tako se izbegne iritacija trtične kosti.