Nalaz Mr,horizontalna nestabilna ruptura zadnjeg roga medijalnog meniskusa,ekstenzija medijalnog meniskusa sa kompresijom na MCL,edem MCL u nivou tibijalnog prilika,hondromalacija medijalnog faseta pastele gradus III

    Odgovoreno: 10. 04. 2023.
    • Ukoliko imate tegobe u vidu bola, oticanja kolena, blokada, škljocanja ili otežanog hoda ima smisla razmišljati o artroskopskoj operaciji kolena. Zavisno od kliničkog nalaza, opcija lečenja je Orthokin-autologna plazma sa faktorima rasta.

Komentari na pitanje: #210347