Postovani, Imam jak bol u krstima i svaki pokret mi je bolan, tesko ustanem tesko sednem. Nisam se nigde povredila niti sam pala krenulo je samo odjednom i evo vec 7 dana jedva izguram dan. Bol osecam u ledjima ispod struka celom sirinom tog dela. Pokusala sam da se istezem ali sve sto radim je propraceno jakim bolom. Imam oko 10kg viska, posao mi je sedeci.

    Odgovoreno: 10. 04. 2023.
    • Poštovana,

      ukoliko se bol ne širi niz noge, najverovatnije se radi o upali sakroilijačnih zglobova (zglob kičme i karlice). Svakako je potreban pregled za tačnu dijagnozu.

      Uzmite za prvu pomoć Aflamil tbl 2x1 deset dana, Serapinn F kapsule 1x1 sat pre jela deset dana, mažite Cpain forte krem na krsta.