Dobar dan,

    Moje ime je Dragan Pesic, imam 29. godina i bavim se atletikom. Pronasao sam vase informacije na Google i htio sam da provjerim da li mi mozete pomoci u vezi bola u ramenu nakon bacanja koplja. Vise puta sam radio magnet, ali nisam imao nikog ko bi rekao da nesto nije u redu, mada, nisam siguran u strucnost istih.

    Cinjenica je da mene rame jos uvijek boli i da mi treba pomoc. Nadam se da se cujemo uskoro.

    Dragan

    Odgovoreno: 10. 04. 2023.

Komentari na pitanje: #210147

    • Postovani Dr. Kecojevic,

      Obzirom da sam u inostranstvu do sredine ljeta, da li postoji mogucnost da pregledate MRI koji bih vam poslao, pa bi ostatak mogli regulisati preko ljeta?