Pošštavani,htela bih samo objašnjenje sa mog izveštaja M R ( koji je u prilogu) tj.pojašnjenje istog i dali je ono što piše na njemu stvar ortopeda,reumatologa ili nekog drugog specijaliste. Naime imam jake bolove i nemogu da hodam na desnom stopalu i skočnom zglobu.Moram samo da napomenem da sam uvrnula zglob pre 10ak godina i dali je moguće da su ovi bolovi od te povrede ili od ovoga šta piše na izveštaju MR i šta mi je dalje činiti?Hvala!

    Odgovoreno: 24. 04. 2023.
    • Po nalazu MRI imate oštećenje hrskavice u skočnom zglobu. Bilo bi dobro da se uradi RTG snimak skočnog zgloba. Lečenje se sastoji u davanju hijaluronskih preparata u zglob, ili artroskopskoj operaciji zgloba.