Dobro vece recite mi jel sam na pravoj adresj imam problem sa koskom u peti ili kako ga zovu petni trn imam jake bolove kad hodam

    Odgovoreno: 13. 03. 2023.
    • Najčešće se radi u upali pripoja tabanske veze na petnoj kosti (lat.fascitis plantaris). Ima par modaliteta lečenja: Aflamil tbl 2x1 deset dana, HYalfit kapsule 1x1 ujutru pre jela mesec dana, Hyalfit gel na pteu uz vežbe istezanja tabana ujutru i uveče; Shock wave terapija se pokazala kao uspešna; lokalno davanje injekcija Diprophos ili Reviscon mono takođe imaju odlične rezultate. Uz to, nošenje perforiranih uložaka za petu, ima ih u radnjama koje prodaju ortopedska pomagala.