Zdravo. Doziveo sam povredu desnog kolena. Imam jak bol ispod casice ali vise prema unutrasnjoj strani kolena. Osetio sam uvrtanje donje koske (tibie) i butne u samom kolenu. Ne mogu da ispravim nogu do kraja. Javlja se jak bol u opisanom delu. Molim za savet. Hvala

    Odgovoreno: 13. 03. 2023.
    • Po mehanizmu povrede moglo bi da se radi o raskidu unutrašnjeg meniskusa, prednjeg ukrštenog ligamenta ili u određenim slučajevima i povreda hrskavice. Prvi korak bi bio da se uradi MRI kolena, i da vas pregleda ortoped.