Imam 36 godina muskarac 190cm-100 kg Prije 3 sedmice sam dobio Jaku temperaturu 40 stepeni. Sad sam zavrsio u bolnici I dalje je isto 3 puta u danu dobijem 40 stepeni oni mi daju paracetamol 1000mg I infuzije,od toga mi bude bolje samo na kratko I tako se ponavlja Sta da radim…???

    Odgovoreno: 05. 07. 2024.
    • U bolnici se vaše stanje tretira po protokolu za nejasna febrilna stanja, pri čemu se dijagnostika vodi u smeru otkrivanja potencijalne INFEKCIJE, SISTEMSKE BOLESTI VEZIVNOG TKIVA ili MALIGNITETA.