Posle skijanja prosle godine su mi od sunca na licu ostale tame fleke. Probala sam da ih uklonim kombinacijom vocnih kiselina i ultrazvuka i nekim kremicama iz apoteke, ali nema nikakvog efekta. Uzasno je ruzno i moram svakodnevno da stavljam korektor. Da li postoji neko bolje i trajnije resenje ovog problema? Da li za to mozda treba koristiti laser ili ultrazvuk?  Srdacan pozdrav

    Odgovoreno: 17. 04. 2007.

    • Pre bilo kog tretman NEOPHODNO je da Vas pregleda dermatovenerolog koji ce utvrditi o cemu je rec i sta valja ciniti.Moj najiskreniji savet Vam je da nista ne koristite na svoju ruku,jedini sto bih Vam preporucila pre posete dermatologu je upotreba krema sa visokim zastitnim faktorom(SPF>25)
      dr Zorana Zlatanovic
      dermatovenerolog