Pre mesec dana pojavila mi se crvena fleka na kozi leve butine.Velicine je oko 7cm.Jedno vreme se sirila po malo aond je pocela da se povlaci i da biva bledja.Medjutim sad se ponovo malo prosirila.Nepravilnog je kruznog oblika i ponegde sa tackicama crvenkaste boje.Ne svrbi i ne pece.Uradjena je krvna slika sve je uredu samo su limfociti malo ispod granice a segmentirani malo povecani. Kako vam to izgleda? Hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 17. 04. 2007.
    • Nazalost,na osnovu Vaseg opisa promena nemoguce je postaviti tacnu dijagnozu.U obzir dolazi vise stvari ali je neophodan pregled  i dodatna ispitivanja kako bi se postavila tacna dijagnoza a samim tim terapija bila delotvorna.
      dr Zorana Zlatanovic
      dermatovenerolog