Postovana, dobio sam odgovor od Vas, prestao sam sa DIDERMALOM, ali treba da Vam posaljem sliku radi tacne dijagnoze, a ne znam na koji mejl. Preko ove mejl forme ne vidim kako bih poslao sliku. Vlada Krajnovic

    Odgovoreno: 17. 04. 2007.
    • Drago mi je da ste obustavili mazanje Didermala na lice.Verovatno je usledilo pogorsanje promena na kozi nakon toga,ali bez brige.Jedino ispravno je da se obratite dermatologu radi dodatnih ispitivanja i pretraga(mikoloski,pregled Wood-ovom lampom, pregled na demodex,po potrebi i biopsija radi patohistoloske verifikacije...)Dok ne posetite dermatologa stitite se od sunca,ne konzumirajte alkohol ,gazirane i jako tople napitke,ne jedite preterano ljutu i zacinjenu hranu I NE MAZITE NISTA NA SVOJU RUKU!Ukoliko ste u mogucnosti javite se nakon posete dermatologu.
      dr zorana Zlatanovic
      dermatovenerolog