Dobro vece zanima me na analnom izgleda imam hemeroidi mazali kremom čepići za hemeroidi krompir ništa nije pomoglo dali to se skida laserski dali je bolno I koja je cena

    Odgovoreno: 20. 06. 2024.
    • Poštovana gospođo,

      niste naveli da li su Vam hemoroidi dijagnostikovani na rektoskopskom pregledu ili ne. Ukoliko su dijagnostikovani i imate smetnje vezane za hemoroide možete zakazati moj pregled preko stetoskop.info u nekoj od ordincaija u kojima radim i da pokušamo sa lečenjem hemoroida bez hirurškog uklanjanja. Pozdrav, dr Kažić.