Postovani, Operisao sam fimozu pre tri meseca i danas se desava da me jedan deo tog nazovimo oziljka bolucka na dodir.Da li je to normalno u tim slucajevima? Srdacan pozrdav

    Odgovoreno: 17. 04. 2007.

    • Postovani Marko, Bol ili osecaj koji opisujete cesto se javlja nakon operacija. Obicno parestezija prestaje nakon 6 meseci. Ako i posle ovog perioda imate probleme javite se operatoru. Pozdrav, ass dr med sc Dragan Milic