Djecak 12 godina ima izrazeni pektus.Molim vas da mi kazete najnoviju metodu u lijecenju ove anomalije.Koja je krajnja starosna granica do koje se moze intervenisati,gdje se to radi i po mogucstvu ime ljekara koji to rade.

    Odgovoreno: 10. 03. 2007.

    • Postovani Stefane,
      Savetujem Vam da ovo pitanje postavite decjem ortopedu koji je najkvalifikovaniji da da odgovor. Postoje razlicite metode za lecenje ovog stanja sa promenljivim rezultatima. Metoda izbora umnogome zavisi od klinicke prezentacije.
      Srdacan pozdrav,