Pozdrav, izaso mi cvor velicine oraha izmedju vagine i rektuma(perineum). Ne smeta mi, i ne boli me. Zanima sta je to? I od cega je to izaslo? Hvala unapred na odgovoru. Srdacan pozdrav, Kristina D.

    Odgovoreno: 18. 05. 2024.

Komentari na pitanje: #226381

    • Ljiljana Gluscevic 24. 06. 2024.

      Poštovana, molim Vas za Vaše mišljenje. Blaga reč je da sam uznemirena u prilogu ću Vam poslati nalaz magnetne rezonance male karlice. Imam 48 godina želim da rodim još jedno dete. Ciklus je redovan. Molim Vas za odgovor. Pozdrav od srca.