Poštovani!
    Tri puta sam operisan na desno uho od holesteatoma. Dva puta preko ušnog kanala i treći iza uha. Na magnetnoj rezonanci na desno uho nema holesteatoma, ali pojavio se i na levo uho. Problem je u tome što i na desno uho zujanje i  pištanje nikako da prestane. Smeta mi kad jedem, kad dišem i kad pričam. Sluh opada posle operacije na desno, ali sada i na levo uho. Recite mi da li da se operišem i kakve posledice bi imao. Stvarno neznam više gde da se obratim. Sve što pričam, čujem iznutra mog uha isto i kod disanja. Saveti doktora su mi da se naviknem i da nema lijeka za zujenje.
    Hvala vam unapred.

    Odgovoreno: 24. 06. 2009.

Komentari na pitanje: #32302

    • Moje dete je operisalo 4 holestatoma sta da radim dalje dalipostoji neka klinika u inostranstvo molim reci te mi jer neznam sta dalje hvala