Zanima me operacija nosa, u šestoj godini je izvađena hrskavica zbog povrede, da li je moguće takvu operaciju izvesti gde bi se postavio implant hrskavice, i da li bi to opravdalo celokupan trud.
    Hvala

    Odgovoreno: 19. 06. 2009.

Komentari na pitanje: #31926

    • pozz...imam 40 godina, u par navrata sam se spremao za operaciju, u ono vreme je trebala hrskavica da se vadi iz kuka, to sam trebao da radim u beogradu,negde je klinika bila u zvecanskoj ulici, kod doktora Jeftica...