Poštovani,
    operisala sam uši, pa me interesuje kada mogu da operem kosu, koliko se vremenski dugo uveče tokom spavanja nosi traka i da li svi plastični hirurzi imaju istu metodu kod korekcije ušiju (klempave uši) i da li može da se desi da op ne uspe?
    Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 17. 06. 2009.
    • Poštovani,
      kosa se pere odmah posle skidanja konaca. Traka se nosi u toku 7 meseci za spavanje. Postoje mnogobrojne metode operacije klempavih ušiju i svako koristi metode po svom izboru jer je tu bitan jedino estetski rezuiltat tj, da uši ne budu klempave i da lepo izgledaju. Operacija može da ne donese željen estetske rezultate ali je nisam imale prilike da čujem da su pacijenti nezadovoljni rezultatom.